Sealey FD11540E10 - 40Grit Flap Discs Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm
Recently viewed products
Sealey ST28/B - Welding Bottle Trolley - 2 Bottle
Draper 54438 (4311) - 600mm 1/4" Bsp Air Line Whip Hose
Draper 34570 (3004a) - 3/8" Square Drive 10 - 80 Nm Or 88.5 - 708 In-Lb Ratchet Torque Wrench
Sealey CHT20V.03 - Spring for Switch Dia 7.4mm
Sealey PBJ15S - Bottle Jack 15 Tonne
Sealey BOL900 - Safety Bollard 900mm