Sealey FD11540E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 40Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey Ak10000.04 - 6" Inside Caliper
Sealey AK301 - Tap & Die Set 40pc Split Dies Metric
Sealey AP505S - Stainless Steel Toolbox 505mm with Tote Tray
Sealey Ak8182.20 - Spline Screw Extractor 11/16"(18.5mm)