Sealey MAX28X370 - SDS MAX Drill Bit Ø28 x 370mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey AK5223 - Scraper Rigid 100mm
Sealey BG150XD99V335 - Protection ring
Sealey AK5222 - Scraper Rigid 75mm
Sealey Mk51.V2-11 - Lock Pin
Sealey HSS1 - HSS Twist Drill Bit Ø1mm - Pack of 2