Sealey FD11540E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 40Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey 807MO - Hi-Vis Orange Waterproof Trousers - Medium
Sealey MG798XL - Mechanic's Gloves Light Palm Tactouch - X-Large
Sealey RE105/2 - PDR Glue Stick Pack of 25
Sealey FD115120E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 120Grit
Draper 98454 (W607P/5) - 0.6mm MB15 MIG Torch Tips (Pack of 5)
Sealey FSC15 - CoSHH Substance Cabinet 900 x 460 x 900mm
Sealey SM5 - Metal Cutting Bandsaw 3-Speed 150mm 230V