Sealey FD115EMIX - Assorted Grit Flap Discs Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Draper 99374 (PTKDTK1) - 180mm Dual Action Polisher Kit
Sealey VS779.V2-07 - Lower guide
Draper 64272 (50PS/5/B) - 5.5mm 1/4" Hex. Plain Slot Insert Bit 50mm Long x 5
Draper 64280 (50PS/5/B) - 8mm 1/4" Hex. Plain Slot Insert Bit 50mm Long x 5