Worksafe SDS14X1000 - SDS Plus Drill Bit Ø14 x 1000mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey RPS301 - Support Pin 22mm - Ducati for RPS3
Worksafe HSS6 - HSS Twist Drill Bit Ø6mm
Draper 64253 (50HX/2/B) - 3mm 1/4" Hex. Hexagonal Insert Bit 50mm Long x 2