Worksafe RBHSS33S - Rotabor Cutter HSS Ø33mm - Cut Depth 25mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey Ak6954.06 - 1/4"Dr (Walldrive) Socket 7mm
Sealey TPS47.01 - Bin, red (so)
Sealey Ak681.V2-02 - 3/8"Drive Impact Socket 9mm