Worksafe RBHSS26S - Rotabor Cutter HSS Ø26mm - Cut Depth 25mm
Recently viewed products
Baridi DH143 - Baridi Pedestal Fan with Remote Control 10" - Black
Sealey PL603S - Steel Body Combination Padlock Shrouded Shackle 62mm
Sealey MS063 - Motorcycle Dolly - Side Stand Type
Sealey Ak4701.12 - Drill Bit 6.5mm 'Cobalt'