Worksafe MAX28X570 - SDS MAX Drill Bit Ø28 x 570mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Fully Ground
Recently viewed products
Sealey Sa912.V2-20 - Rear Cover
Draper 65264 (Ybh088523) - Nozzle Air Cap & Needle 1.8mm
Worksafe 9812XXL - Hi-Vis Orange Waistcoat (Site and Road Use) - XXLarge
Draper 82672 (731C/SG) - 38mm Soft Grip Chisel Knife