Worksafe MAX15X340 - SDS MAX Drill Bit Ø15 x 340mm
Recently viewed products
Sealey MCB006 - Micro Carbide Burr Ball Nosed Tree Pack of 3
Sealey Sd400k.02 - Heavy Duty Wire Stripper
Sealey VSTL3456 - Tyre Lever Set 4PC
Sealey S0926 - Needle Nose Pliers Extra-Long 400mm 45°
Sealey SBH005 - Hex Socket Bit 7mm 1/4"Sq Drive