Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Presto 0240510.0 - 10.00mm HSCo DIN1897 SM200
Sealey AK63264B.07 - 15° Offset Open End/Ring Spanner 12mm 'Black Series'
Sealey AK63264B.20 - 15° Offset Open End/Ring Spanner 25mm 'Black Series'
Sealey Sa687.18 - Cylinder Housing
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades