Sealey SMTA65MW - Multi-Tool Blade Metal & Wood 65mm
Carry On Shopping
Try these categories
Multi-Tools
Recently viewed products
Sealey B/606zz - Bearing 606zz
Sealey Ak6353.08 - 1/2"Dr Extn Bar 125mm
Sealey Ak7955v2.12 - Socket 1/4"Dr 13mm (Mirror Finish)
Sealey Ak7955v2.17 - Socket 3/8"Dr 13mm (Mirror Finish)