Sealey SCW5152FPEM - Heavy-Duty Rubber Castor Wheel Fixed Plate Ø152mm - Trade
Recently viewed products
Sealey BG150XL/96-08 - TOOL REST, LEFT
Sealey GDM92B/50 - Switch
Sealey M/Mig100.24 - Reel Spring
Worksafe HSS13 - HSS Twist Drill Bit Ø13mm
Sealey Ptb-550014 - Drawer Liner 430x410mm
Draper 64255 (50HX/2/B) - 5mm 1/4" Hex. Hexagonal Insert Bit 50mm Long x 2
Draper 64227 (50PZ/2/B) - No.1 1/4" Hex. PZ Type Insert Bit 50mm Long x 2