Sealey RBHSS46L - Rotabor Cutter HSS Ø46mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey SSK20 - Sanding Kit Spiral Band 20pc
Sealey Ak100.02 - Suction Pad 75mm + Suction Pad Screw