Sealey RBHSS44L - Rotabor Cutter HSS Ø44mm - Cut Depth 50mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey RBHSS36L - Rotabor Cutter HSS Ø36mm - Cut Depth 50mm
Sealey RS2000 - RoadStart® 2000A 12V Jump Starter Power Pack