Sealey RBHSS38L - Rotabor Cutter HSS Ø38mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey LED180 - Rechargeable Slim Folding Inspection Lamp 12 + 1 SMD LED Lithium-ion
Sealey RBHSS44L - Rotabor Cutter HSS Ø44mm - Cut Depth 50mm
Sealey RBHSS36L - Rotabor Cutter HSS Ø36mm - Cut Depth 50mm
Sealey RS2000 - RoadStart® 2000A 12V Jump Starter Power Pack