Sealey PTC115CET50 - Cutting Disc Ø115 x 1.2mm 22mm Bore - Pack of 50
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey S01120.59 - 3/8"Dr Trx-Star Socket Bit T40
Sealey S1213D - WallDrive® Socket 13mm Deep 1/2"Sq Drive
Sealey Bg200xl/A-46 - Directional Label
Worksafe BSB18.5 - Blacksmith Bit - Ø18.5 x 200mm
Sealey S1221 - WallDrive® Socket 21mm 1/2"Sq Drive
Sealey Ak4564d.40 - Pin
Sealey Ak6314.14 - 19mm Spanner