Sealey FD115MIXDB - Assorted Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Display Box of 60
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey 120/742000 - Complete Handle
Sealey 120.802249 - Electrode Diffuser 1.0m (Pack Of 3)
Sealey Sms2101.24 - Water Tank
Sealey AK52504 - Razor Blade Scraper
Sealey Ak7176.07 - Ball End Hex Key Wrench 6mm