Draper 09415 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 40 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Sealey Ak7971.15 - Socket 3/8"Dr 21mm (6pt) 'Black Series'
Sealey Pmig6035s.34 - Earth Clamp (C/W Cable)
Sealey CB500.V3-18 - Ratchet cover
Worksafe SDS16x250 - SDS Plus Drill Bit Ø16 x 250mm