Draper 09411 (SB1501220) - Cloth Sanding Belt, 150 x 1220mm, 80 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Sealey Ak458dx.V3-14 - Knob
Sealey Sa141.28 - Hammer Cage
Sealey SA801 - Air Palm Orbital Sander 150mm Dust-Free
Sealey PTCQC75F - Quick Change Preparation Pad Ø75mm Fine Pack of 10
Sealey MS0591 - Motorcycle Fork Seal Driver Sleeve 47-48mm
Sealey ST6351 - Self Tapping Screw 6.3 x 51mm Countersunk Pozi DIN 7982 Pack of 100
Sealey PCJ10 - P-Clip Rubber Lined Ø10mm Pack of 25