Draper 09410 (SB1501220) - Cloth Sanding Belt, 150 x 1220mm, 40 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Sealey SM15 - Belt/Disc Sander Floor Standing 1220 x 150mm/Ø230mm
Sealey Ak459dx.V2-19 - Shaft
Sealey TP124 - Drum Tap 3/4"BSP
Sealey FT3B - Polypropylene Floor Tile 400 x 400mm - Black Treadplate - Pack of 9