Sealey FD115MIXDB - Assorted Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Display Box of 60
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Siegen S01093 - Ball-End Hex Key Set 9pc Long Metric
Sealey Gdm1630fr/04 - Column And Flange Assembly
Sealey Ak3984.S - Spanner
Worksafe SDS28x450 - SDS Plus Drill Bit Ø28 x 450mm
Sealey YT18 - Easy-Entry Ring Terminal Ø5.3mm (2BA) Yellow Pack of 100
Draper 09415 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 40 Grit (Pack of 2)
Sealey Ak7971.15 - Socket 3/8"Dr 21mm (6pt) 'Black Series'