Sealey FD115EMIX - Assorted Grit Flap Discs Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Sealey AK729 - Breaker Bar 450mm 3/8"Sq Drive
Sealey PC310.A01 - Shampoo Pipe For Large Wash Head
Sealey Sa2004kit.21 - Quick Coupler 1/4" (F)
Sealey Hvlp731.29 - Paint Cup Gasket
Sealey VS0563.17 - Battery (cr2032)
Sealey BTP3 - Battery Terminal 24V Positive Medium-Duty Pack of 10