Sealey FD11540E - Flap Disc Aluminium Oxide Ø115mm Ø22mm Bore 40Grit
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Flap Discs
Recently viewed products
Draper 18523 (45MM) - 42 Piece Metric Tap and Die Set
Sealey Sg18.V2-B2 - Brass Screw
Sealey Sa92.V2-29 - Safety Lever
Baridi DH255 - Baridi Mini Tabletop Fridge/Freezer, 31L Capacity - Black
Sealey Sg14.V3-02 - Air Nozzle
Sealey Sa59.V3-18 - Throttle Pin
Sealey BTP1 - Battery Terminal 12V Positive Light-Duty Pack of 10