Worksafe SA14X235 - SDS Plus Auger Wood Drill Ø14 x 235mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Sealey Sa347.09 - Holder Cap
Siegen S0654 - WallDrive® Socket 16mm 1/2"Sq Drive
Sealey Pmig6035s.W25 - Potentiometer Knob
Siegen S0661 - WallDrive® Socket 24mm 1/2"Sq Drive