Worksafe AW12X460 - Auger Wood Drill Ø12 x 460mm
Carry On Shopping
Try these categories
Individual - Wood Drill Bits
Recently viewed products
Sealey GTWH012 - Premier Garden Cultivator with Ash Handle & Stainless Steel Tines
Baridi DH219 - Baridi Island Cooker Hood, Pendant Style, Ø35cm, 3-Speed, Black
Draper 09418 (SB1522010) - Cloth Sanding Belt, 152 x 2010mm, 180 Grit (Pack of 2)
Draper 36083 (APT12C) - Aluminium Oxide Sanding Belts, 533 x 75mm, 100 Grit (Pack of 3)
Dellonda DG283 - Dellonda Charcoal Grill BBQ Smoker and Trolley with 2 Side Shelves - Black
Sealey PC310 - Valet Machine Wet & Dry with Accessories 20ltr 1250W/230V