Sealey PTC115CET50 - Cutting Disc Ø115 x 1.2mm 22mm Bore - Pack of 50
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey Pbs99/14-07 - 1/2" Bending Die
Sealey Spb37w.19 - Impeller
Sealey MIG953 - Conical Nozzle x 1 Contact Tip 0.6mm x 3 TB14
Sealey Pc310.22 - Silencer Cushion
Sealey Pc310.67a - Screw (Pair)
Draper 78203 (Bd5c/A) - 200 X 25mm Scutch Holding Chisel (Display Packed)