Sealey PTC/CW115DB - 115 x 13mm Black Polycarbide Abrasive Strip Disc 22mm Bore - Display Box of 10
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
No image
Sealey Die-1/8npt27 - Ak301/Die-1/8npt27 Die, 1/8 Npt 27
Sealey DB010CB - HSS Cobalt Drill Bit 1mm Pack of 10
Draper 98458 (PW1/5) - MB15 MIG Torch Tips, 1.0mm (Pack of 5)
Sealey DRP18 - Barrel Bund Polyethylene 1380 x 1290 x 280mm 4 Drum