Draper 58340 (SDHALG125) - Gold Sanding Discs with Hook & Loop, 125mm, 240 Grit (Pack of 10)
Recently viewed products
Sealey 3010cx.20a - Handle Bolt M12x14
Sealey AH2R - Air Leader Hose 600mm x Ø8mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union
Presto 9S505 - Emery Cloth Roll - 25mm x 50m x 120