Sealey PTC/115CET100 - Cutting Disc Pack of 100 Ø115 x 1.2mm 22mm Bore
Carry On Shopping
Try these categories
115mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey SP1213 - WallDrive® Socket 13mm 1/2"Sq Drive Fully Polished
Presto 010001.65 - 1.65MM SSHS Drill Bit
Sealey SP1227 - WallDrive® Socket 27mm 1/2"Sq Drive Fully Polished
Sealey Ak219/T20-L - Torx Bit T20,Long:10mm Shank
Presto 0100010.3 - 10.30MM SSHS Drill Bit