Draper 09394 (SB1001220) - Cloth Sanding Belt, 100 x 1220mm, 120 Grit (Pack of 2)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Belts
Recently viewed products
Sealey SX076 - Strut Wrench 5 & 6mm 2pt - VAG, Ford, GM, Honda, Toyota
Dellonda DG251 - Dellonda 4 Burner Portable Gas Plancha 10kW BBQ Griddle, Stainless Steel, Supplied with Water Resistant Cover & Trolley
Draper 36069 (SB436C) - Abrasive Sanding Belts, 100 x 915mm, 60 Grit (Pack of 3)
Dellonda DG159 - Dellonda Deluxe 22"(56cm) Ceramic Kamado Style BBQ Grill/Oven/Smoker, Supplied with Wheeled Stand