Sealey YK20FFP.42 - Oil hose (pump) 20mm x 600mm
Carry On Shopping
Try these categories
Press Spares
Recently viewed products
Sealey Ak3984.32+33 - Riveting Bar + Nose Piece M3
Sealey Pdm155b-2-05 - Washer Rubber Large, Thin
Sealey YK309FAH.35 - Air hose 16mm x 200mm
Sealey Ak311.V2-19 - Die M6x1.0mm (Gold)
Sealey Ssg5.V3-02c - Air Cap (1.8mm)
Sealey Ls1050v.46 - High Pressure Oil Hose (2)
Sealey Ssg401.V2-03 - Fluid Nozzle (1.5mm)