CraftPro 9S1304.030.0 - 4.00mm - 30.00mm x 2.00mm HSS Spiral Flute Step Drill
Recently viewed products
Sealey Spb37w.15 - Rivet (5x12)
Worksafe SA22X235 - SDS Plus Auger Wood Drill Ø22 x 235mm
Worksafe AW16x155 - Auger Wood Drill Ø16 x 155mm