Sealey LEDP12V1A - MAIN CHARGER BS 12V 1000mA (SINGLE PIN)
Carry On Shopping
People who bought this product also bought
Try these categories
FloodLight Spares
Recently viewed products
Presto 3001112.012.0 - 12.00mm x 12mm FLT/SH COB ISO SHT SLOT DRILL DIN 327
Sealey Sa6005.08 - Hammer Cage
Sealey CHARGE106 - Battery Charger 8Amp 12/24V 230V
Sealey DPV5 - Drill Vice Standard 125mm Jaw
Draper 83861 (SD6C) - Aluminium Oxide Sanding Discs, 150mm, 60 Grit (Pack of 5)