CraftPro 9S1304.030.0 - 4.00mm - 30.00mm x 2.00mm HSS Spiral Flute Step Drill
Recently viewed products
Sealey SM1308 - Wood Lathe 1000mm
Sealey PT2200.344 - Allen screw m8x20 zn
Sealey VS1824.04 - Metal cover
Siegen S0669 - WallDrive® Socket 13mm Deep 1/2"Sq Drive
Siegen S0681 - WallDrive® Socket 27mm Deep 1/2"Sq Drive
Sealey AK9622 - Vernier Calliper 200mm/8" (0.02mm - 1/1000" Acc)
Siegen S0676 - WallDrive® Socket 21mm Deep 1/2"Sq Drive