Worksafe RBHSS26S - Rotabor Cutter HSS Ø26mm - Cut Depth 25mm
Carry On Shopping
Try these categories
Rotabors
Recently viewed products
Sealey Ap12600.V3-K - Rear Panel For Drawer (510mm)
Sealey AS3R - Axle Stands (Pair) 3tonne Capacity per Stand - Red
Sealey FD115MIX - Assorted Grit Flap Discs Zirconium Ø115mm Ø22mm Bore - Pack of 10
Sealey Ak8185.04 - Screw Extractor 3/8"Sq Dr 6mm
Sealey Ak8185.05 - Screw Extractor 3/8"Sq Dr 8mm