Sealey RBHSS44L - Rotabor Cutter HSS Ø44mm - Cut Depth 50mm
Recently viewed products
Sealey LED186 - Rechargeable Slim Folding Inspection Lamp 6W COB LED + 1W LED Lithium-ion
Sealey Ap-Smme010201 - Hanging Bar 387mm (Red)