Sealey BG150XL/96 - Bench Grinder Ø150mm 370W/230V
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Worksafe WSD45120 - Fibre Backed Disc Ø115mm - 120Grit Pack of 25
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades
Sealey Pc85.30 - Gasket,"L" Section
Presto 1121135.0 - 35.00mm HSCo8 MTS4 ARMOUR
Sealey Pc477.04-18 - Blanking Plate
Worksafe WSD5120 - Fibre Backed Disc Ø125mm - 120Grit Pack of 25
Sealey Pc85.St09 - Gasket 13.5x5x1.5mm