CraftPro 9S1304.030.0 - 4.00mm - 30.00mm x 2.00mm HSS Spiral Flute Step Drill
Recently viewed products
Sealey Ak311/Tap17 - Tap, 5/16" X 18mm
Sealey SS516 - HT Setscrew M5 x 16mm DIN 933 - 8.8 Zinc Pack of 50
Sealey Cv012.09 - Screw (H17x83.5l, M14xp1.5)
Sealey Ak311/Tap11 - Tap,5/16-24 Unf (Black)
Sealey Ak311/Tap16 - Tap, 3/8" X 16mm
Sealey Ak311/Tap10 - Tap,3/8-24 Unf (Black)
Sealey SS525 - HT Setscrew M5 x 25mm DIN 933 - 8.8 Zinc Pack of 50