Sealey BG150XD/99 - Bench Grinder Ø150mm 450W/230V Heavy-Duty
Carry On Shopping
Try these categories
Grinders
Recently viewed products
Sealey Sm1305.098 - Screw 5x12
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades
Sealey BT22 - Female Socket Terminal Ø5mm Blue Pack of 100
Sealey SM1304.V2-113 - Mitre Gauge Assembly
Presto 041115.8 - 5.80mm HSCo DIN340 L/S DRILL