Sealey PTC/100CT - Cutting Disc 100 x 1.6 x 16mm
Carry On Shopping
Try these categories
100mm Cutting Discs
Recently viewed products
Sealey Fwb1/Fk - Fixing Kit (Nuts, Bolts, Pins Ect)
Sealey 3s/6r/2 - Bottom Blade, 4-1/2" Hole
Draper 43712 (Dcb/A) - 78 X 150mm Diamond Core Bit
Sealey WPS225A.04 - Wire clip
Sealey 226-8056 - Surge Suppressor (470v 1750a)
Sealey WPS060.V2-16 - Cable sheath(lsa)
Sealey 541-2953 - 20mm 2amp Glass Fuse 2x0.5 250v