Draper 66088 (ST3/B/FS12) - 1000 Staples (12mm)
Carry On Shopping
Try these categories
Staplers / Tackers
Recently viewed products
Sealey MB02 - Mini Mitre Box 310 x 170 x 110mm
Sealey Sac7085030000 - Joint
Presto 016964.0P - 4.00mm High Speed Steel Split Point Drills - Multi Pack
Draper 16539 (D-MM/MS) - 3/8" Square Drive 6 Point Metric Socket (13mm)
Sealey AC95 - PCL Safeflow Safety Coupling Body Male 1/2"BSP
Draper 03496 (205) - 9mm Elora Long Combination Spanner