Sealey PTC115G12 - Grinding Disc Ø115 x 6mm Ø22mm Bore - Pack of 12
Recently viewed products
Sealey YTSR2584 - Heat Shrink Terminal Ø8.4mm Ring Yellow Pack of 25
Presto 01110-1132 - 11/32" HSCo SUPER ELITE BF
Presto 0111011.0 - 11.00mm HSCo SUPER ELITE BF
Presto 070004.01.6 - 4.00mm x 1.6mm SS HSS DIN333 / BS328 CENTRE DRILL - FORM 'A'
Sealey YTSB50 - Heat Shrink Butt Connector Yellow Ø6.8mm Pack of 50
Presto 0111011.5 - 11.50mm HSCo SUPER ELITE BF
Sealey AK661F - Ratchet Wrench Flexi-Head 300mm 3/8"Sq Drive Pear Head Flip Reverse