Sealey PTC75VAM14 - Hook & Loop Backing Pad Ø75mm x 1/4"UNC Male
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Sealey Sac7085020000 - Fitting 1/2"-3/8" M/F
Sealey BSB21.0 - Blacksmith Bit - Ø21 x 210mm
Sealey BSB18.0 - Blacksmith Bit - Ø18 x 190mm
Sealey BSB24.0 - Blacksmith Bit - Ø24 x 230mm
Draper 19348 (736/10) - Draper Expert 10 X 300mm 24tpi Bi-Metal Hacksaw Blades