Sealey PTC150MH - DA Dust-Free Multi-Hole Backing Pad for Hook & Loop Discs Ø150mm 5/16"UNF
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Presto 019008.2 - 8.20mm HSS HARDENED & GROUND
Sealey Sm14c.V5-23 - Dished Washer (A)
Presto 019009.5 - 9.50mm HSS HARDENED & GROUND