Sealey PTC150MH - DA Dust-Free Multi-Hole Backing Pad for Hook & Loop Discs Ø150mm 5/16"UNF
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Sealey PTC/100C - Cutting Disc 100 x 3 x 16mm
Sealey VSE5860 - Crankshaft Pulley Alignment Tool - Ford B-Max 1.6 EcoBoost
Draper 64290 (50CS/5/B) - No.3 1/4" Hex. Cross Slot Insert Bit 50mm Long x 5
Sealey Ak20641-16 - 16" Pry/Heel Bar