Sealey PTC150M6 - Hook-and-Loop Backing Pad - M6 Ø150mm
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Sealey VS783.V3-04 - Interchangeable pin 16mm
Sealey Sm14c.V5-34 - Pulley Cover
Sealey SA317.49 - Trigger shaft ass'y
Sealey Ak2082.05 - 80mm Phillips Bit Ph2
Presto 019003.1 - 3.10mm HSS HARDENED & GROUND
Presto 019003.9 - 3.90mm HSS HARDENED & GROUND
Sealey Mpl-0024 - Long Drive Pin Punch 5/16" (8" Long)