Sealey PTC150M6 - Hook-and-Loop Backing Pad - M6 Ø150mm
Carry On Shopping
Try these categories
Hook & Loop Backing Pads
Recently viewed products
Draper 33245 (B140) - Hardpoint Bowsaw Blade, 300mm
Sealey AP547 - Toolbox with 2 Drawers 500mm
Sealey SA314.V5-24 - Air Cylinder Cap
Sealey Sac7080560000 - Elbow
Presto 019003.4 - 3.40mm HSS HARDENED & GROUND
Sealey VS0202.01 - Trigger ass'y
Presto 019003.6 - 3.60mm HSS HARDENED & GROUND