Draper 63782 (SDPSA305) - Sanding Discs, 305mm, PSA, 120 Grit, (Pack of 5)
Recently viewed products
Sealey SB0011 - Sanding Belt 30 x 540mm 80Grit Pack of 5
Sealey AH2R/38 - Air Leader Hose 600mm x Ø10mm with Tail Piece & 1/4"BSP Union