Draper 63531 (SDPSA305) - Sanding Discs, 305mm, PSA, 40 Grit, (Pack of 5)
Carry On Shopping
Try these categories
Sanding Discs
Recently viewed products
Worksafe AW22x155 - Auger Wood Drill Ø22 x 155mm
Worksafe AW18x155 - Auger Wood Drill Ø18 x 155mm
Worksafe AW13x155 - Auger Wood Drill Ø13 x 155mm
Draper 63015 (SDPSA150) - Sanding Discs, 150mm, PSA, 240 Grit, (Pack of 10)
WOSP LMA469-LO - Mercedes Benz W100 / W108 / W111 / W113 / W114 / W115 'Various' 120A Alternator
Worksafe AW20x100 - Auger Wood Drill Ø20 x 100mm
Worksafe AW12x600 - Auger Wood Drill Ø12 x 600mm